Samsun’a ve Samsun Apart’a Dair Herşey

Samsun apart bilgileri, apartlara ait fotoğraflar, Samsun apart otellerde konaklamanın avantajları. Samsun apart evler nerede yer alıyor ve kimler konaklama yapabiliyor? Büyün bu soruların cevaplarını bulunduğunuz sayfamızda bulabilirsiniz. 1+0 - 1+1 - 2+1 ve mini 1+1 ful eşyalı apart daire de konaklama yapabilirsiniz.

Samsun Apart ihtiyacınızı en kaliteli ve uygun fiyatlı olanı ile karşılayın. Samsun şehrine her ne sebepten dolayı gelmiş olursanız olun, sizlere kendi evinizdeki kadar rahat edebileceğiniz konaklama imkanları sunuyoruz. UYGUN FİYATLI, GÜVENİLİR ve TEMİZ olan apart evler de misafirimiz olun. Samsun apart otel firmamızı tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz.

Samsun

Topraklarının yarısı tarım arazisi olan, Karadeniz kıyısındaki en büyük, en gelişmiş şehirlerden Samsun'un natürel ve tarihi hoşluklarını birkaç günlük bir gezi tasarısıyla keşfedebilirsiniz. Türkiye'nin en uzun ırmağı Kızılırmak'ın yaşam verdiği Samsun ovalarında, bölgeye has sebze ve meyve yapımı yapılırken, aynı zamanda bir liman şehri olan kent, Karadeniz Bölgesi'nde ki deniz ticareti ve lojistiğin de başşehri sayılıyor. Otelinden, pansiyondan tatil köyünden, termal otele kadar pek çok konaklama alternatifine sahip Samsun apart otel alternatifleri de bulunuyor.

Samsun Apart Samsun Yazısı

Samsun Apartları

Senenin her yarıyılı turist yoğunluğu yaşanan Samsun'da, bu anlamda pek çok konaklama seçeneğinin bulunduğunu söyleyebiliriz. Özellikle Samsun apart otelleri, sağladıkları konut civarıyla oldukça seçim edilen bir alternatif. Samsun apart otellerinin en yoğun olduğu bölge Atakum. Üstün hizmet nitelikleri, güler suratlı hizmetleri ile Samsun apart otelleri, nitelikli olmalarının yanı gizeme, ekonomik olmaları sebebiyle de seçim ediliyor. Bu şekilde pek çok özelliği ve hizmeti bulunan Samsun apart, tam ekipmanlı mutfaklı konaklama birimleriyle, davetlilerin her türlü ihtiyacına cevap verebiliyor.

Samsun Apart, Telefon
Samsun Apart 1+0 Resmi

1+0 Apart

80TL / Gün

Samsun Apart 1+0 Stüdyo Seçeneği

DETAYLI İNCELEYİN
Samsun apart 1+1 Resmi

Mini 1+1 Apart

90TL / Gün

Samsun Apart Mini 1+1 Seçeneği

DETAYLI İNCELEYİN
Samsun Apart 1+1 Resmi

1+1 Apart

100TL / Gün

Samsun Apart Normal 1+1 Seçeneği

DETAYLI İNCELEYİN
Samsun Apart 2+1 Resmi

2+1 Apart

125TL / Gün

Samsun Apart Geniş 2+1 Seçeneği

DETAYLI İNCELEYİN

Atakum Apart, seçenekleri, ve apartlara ait fotoğrafları bu bölümden inceleyin...

İlkadım Apart, seçenekleri, ve apartlara ait fotoğrafları bu bölümden inceleyin...

Canik Apart, seçenekleri, ve apartlara ait fotoğrafları bu bölümden inceleyin...

Bafra Apart, seçenekleri, ve apartlara ait fotoğrafları bu bölümden inceleyin...

Havza Apart, seçenekleri, ve apartlara ait fotoğrafları bu bölümden inceleyin...

Terme Apart, seçenekleri, ve apartlara ait fotoğrafları bu bölümden inceleyin...

19 Mayıs Apart, seçenekleri, ve apartlara ait fotoğrafları bu bölümden inceleyin...

Alaçam Apart, seçenekleri, ve apartlara ait fotoğrafları bu bölümden inceleyin...

Kavak Apart, seçenekleri, ve apartlara ait fotoğrafları bu bölümden inceleyin...

Yakakent Apart, seçenekleri, ve apartlara ait fotoğrafları bu bölümden inceleyin...

Ladik Apart, seçenekleri, ve apartlara ait fotoğrafları bu bölümden inceleyin...

Tekkeköy Apart, seçenekleri, ve apartlara ait fotoğrafları bu bölümden inceleyin...

Çarşamba Apart, seçenekleri, ve apartlara ait fotoğrafları bu bölümden inceleyin...

Ayvacık Apart, seçenekleri, ve apartlara ait fotoğrafları bu bölümden inceleyin...

Vezirköprü Apart, seçenekleri, ve apartlara ait fotoğrafları bu bölümden inceleyin...

Ondokuz Mayıs Apart, seçenekleri, ve apartlara ait fotoğrafları bu bölümden inceleyin...

Ekonomik yönlü apart fiyatları?

Samsun, Karadeniz bölgesinin gelişmiş şehirlerinden biri. Turizm açısından da hareketli bir kent olan Samsun'da pek çok otel ve konaklama kuruluşu bulunuyor. Samsun otellerinin rakamı fazla olduğu için otel maliyetleri de farklılık gösteriyor. Samsun'da her bütçeye uygun, Samsun apart pek çok konaklama seçeneği bulunuyor. Samsun otel maliyetleri hem tatil için hem de iş için konaklama yapmayı düşünenleri de yardımcı olmaya çalışıyor. Samsun otellerinin bir kısmı şehir merkezinde yer alırken bir kısmı da etraf ilçelerde bulunuyor. göstermiyor. Samsun apart ve fiyatlar yaklaşık olarak 60 TL'den başlıyor.

Çevre İlçeler Turistik Alanlarda Fiyatlar Nedir?

Etraf ilçelerde ve daha çok turistik emelli hizmet veren Samsun otellerinde maliyetler ise sezona göre değişiklik gösteriyor. Bahar ve yaz aylarında Atakum ve Tekkeköy gibi bölgelerdeki Samsun otel maliyetleri çoğalıyor. Yüksek sezonda Samsun otel fiyatları 80-90 TL'den başlıyor. 2019 senesinde de geçtiğimiz sene gibi Samsun otel maliyetleri her bütçeye hitap ediyor. Yaz aylarında doğru maliyetlerini güncel tutan Samsun apart şimdiden yerlerini ayırtan tatilciler sevinçli bir tatilin ilk adımını atıyorlar.

Samsun Apart Tuzim resmi
Samsun Apart Turizm Resmi

Samsun apart otele yakın gezilecek yerler?

Samsun apart otellerinde konakladığınız zaman süresince, Atakum sahilini, Samsun Arkeoloji ve Etnografya Müzesi'ni, Amisos Hazineleri, Ladik Hamamayağı ve Onur Anıtı gibi yerleri sakın görmeden gitmeyin. Ayrıca Atakum mevkin de yer alan lokantalarda Samsun pidesi ve turşu kavurmasını kesinlikle tatmalısınız. Kaymaklı olan Bafra lokumunu tatmanızı gerektiren zevklerden birisi. Zamanınınız kalırsa Ladik Gölü'ndeki tahta ve turna balıklarından da yemenizi öneriyoruz. İş ya da turistik seyahat emeliyle yolunuz Samsun'a düştüğünde, Samsun apart otellerinde gönül rahatlığı ile konaklayabileceğinizi unutmayın.

Samsun Apart Evler ve Samsun

Samsun'un oldukça gelişmiş ilçelerinden biri olan Atakum, Karadeniz'in de popülasyonu en yoğun ilçelerinden biridir ve sık sık ziyaretçi ağırlamaktadır. Özellikle Ulusal Mücadele'nin izlerini taşıyan kentte tarihi hoşluklar ön tasarıya çıkmaktadır. İlçede yer alan Samsun Şehir Müzesi'nde davetliler bölgenin tarihi, kültürü ve ekonomik yapısı hakkında bilgi sahibi olurken, alışveriş yapmak ve lokantalarda hoş süre geçirmek için Mecidiye Çarşısı'nı seçmektedirler.

SAMSUN JOLLY HOME GENEL KATEGORİ BÖLÜMÜ

Samsun İlkadım Apartları

İlkadım apart otellerinin genelinde fiyatsız otopark ve internet iletişimi bulunmaktadır. Oturma alanı, mutfak ve özel banyolardan oluşan daireler konut konforundan bırakamayanların gönül rahatlığıyla konaklayacağı ünitelerdir. İlkadım Samsun apart otelleri genellikle aile ve dost gruplarıyla yapılacak konaklamalarda seçim edildiğinde davetlilerine avantaj sağlamaktadır. Merkezi konumlarıyla Samsun apart dikkat sürükleyen kuruluşlar, lokantalara, çarşıya, mağazalara ve bankalara yürüme uzaklığında yer almaktadır.

Samsun Apart ve Otel Fiyatları nelerdir?

Samsun’da her türlü kazanç seviyesine uygun bir otel bulabilmek olası. Samsun otel maliyetleri, hizmet temennisine ve niteliğine göre değişkenlik gösteriyor. Residence'ların ve büyük otellerin maliyetleri azıcık daha yükseklerde izlerken, daha ufak otellerde ekonomik bir misafirlik yapabilirsiniz. Genelleme olarak baktığımız zaman Samsun otel maliyetlerinin 70 TL ile 700 TL arasında değiştiğini söyleyebiliriz. Kalitesine göre farklılık gösteren bu fiyatlar otel apart rezidanslar ele alınarak verilmiştir.

Aileler için özel hazırlanan 2+1 apart evler Samsun Atakum da yer alıyor. Konaklama yapmak için otellere çuval dolusu paralar vermenize gerek yok. 8 Kişilik aile olduğunuzu farz sayalım, rahatlıkla ve güvenli bir şekilde sizlere tahsis edeceğimiz apart otelimizde 2+1 daire de misafirimiz olacaksınız. Uygun fiyatlı ve temiz olan apart daire de konaklamak için bizi arayın.

Öğrenciler ve ekonomisi iyi olmayan kişiler için hazırlamış olduğumuz apartlar da konaklama yapabilirsiniz. En ekonomik konaklama satın almak için öğrenci olduğunuzu söylemeniz yeterli olacaktır. odem modo typi, seçenekleri, ve apartlara ait fotoğrafları bu bölümden inceleyin..

İş Seyahati içi Samsun şehrine gelmiş ve apart evler de konaklamak isteyenler, genel müdürlük tarafından geçici görevlendirme ile ilimizde bulunanlar lüks ve temiz 1+1 - 2+1 - 1+0 apart otelimiz de kalabilir. Sizlere en rahat ve en güvenilir apartı sunan markamızda kendinizi evinizde hissedeceksiniz.

Samsun apart ekonomik bakımdan nasıldır?

Samsun apart otel maliyetleri ise geniş bir aralığa sahiptir. Her bütçeden davetliye hitap eden kuruluşlar arasında apart oteller uygun maliyetleriyle ön tasarıya çıkmaktadır. Bütçenizi sallamayacak 2019 İlkadım apart otel maliyetlerine sitemiz üzerinden basitlikle erişebilir, kuruluşlarla irtibata geçerek erken rezervasyon fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Samsun'a Ne zaman gidilmeli?

Ilıman havaya sahip Samsun'da, hava sıcaklıkları sahil şeridi ve iç bölgelerde değişiklikler sunuyor. Vezirköprü, Ladik, Kavak ve iç kısımlar da, toprağın iki yüksek kısmı Akdağ ve Canik Dağları'nın tesirinde kalarak, kışları serin, hem kar yağışlı, yaz da az soğuk hava yaşanıyor. Kenar bölgelerde ise, Karadeniz havası dominant oluyor. Dolayısıyla, sahil bölgelerinde karlı günler senede birkaç günü geçmezken, iç kesimlerde sert yağıştan dolayı yolların kapanması bile yaşanabilir. Buna rağmen Samsun, senenin her mevsiminde ziyaret edilebiliyor.

Samsun'un Ünlü Kaplıcaları

Kentte bolca bulunan kaplıca ve şifalı sular yöre ulusunun ve turistlerin alakasını sürüklediğinden, sıhhat turizmi de Samsun'un ehemmiyetli hususları arasında mevki gösteriyor. Bafra Dar boğaz maden suyuyla Çarşamba'dan çıkan Çakaldere suyu en çok öğrenilen kaplıcalar da. Havza Kaplıcasın da birçok hastalıkta rehabilitasyonunda destekleyici olarak kullanıldığı öğreniliyor.

Samsunda Ne Yiyebiliriz?

Karadeniz mutfağının baskın olduğu bölgede, yalnızca Samsun'da bulunacak tatları da teklif edebiliriz. Kara lahana dolması, mıhlama, turşu kavurması, darı ekmeği gibi yörenin beğenilen yemeğini her kısımda bulursunuz. Samsun Pidesi, Bafra Pidesi gibi yalnızca kente nam salmış yemeklerin yanında, kaz, ördek, tavuk ya da koyun etinden yapılan ve et suyu içerisinde ufak ekmeklerin yer aldığı tirit yemeği ve buğday, yarma gibi farklı yöresel tatlardan oluşuyor.

Samsun Apartlarına Pide Siparişi Verebilirsiniz

Samsun Apart Evlere Ulaşım

Kent içinde erişim için en çok kullanabileceğiniz alternatif otobüs ve özel ulus otobüsü. Samsun ilçeleri gitme isteğinde bulunursanız, terminalden kalkış yapan minibüs ve dolmuşları seçim edebilirsiniz. Bunlar dışında Amisos Tepesi ile Batı Park arasında çalışan teleferikler, kentin en sevinçli erişim vasıtalarından birini oluşturuyor. 323 m uzunluğunda teleferik hattı Karadeniz Bölgesi'nde açılmış ilk teleferik olma özelliğini de gözetiyor.

Terme İlçesi: Amazon Memleketi Samsun

Samsun'un Terme ilçesi, tarih evveli yarıyılda kurulan Amazon şehrinin yıkıntılarına konut sahipliği yapıyor. Themiskyra isimli kentte MÖ 1200'lerde yaşayan savaşçı bayan kabilesinde izini sürebilirsiniz. Samsun'da Batı Park içerisinde oluşturulmuş Amazon Köyü'nde, yapay kayak pisti ile beraber pek çok lokanta ve piknik alanı bulunuyor. Haftanın her günü gündüz saatlerinde ziyaret edilebiliyor.

Samsun Şehri Ekonomik Bakımdan Bilgiler

Samsun'da elbette Akdeniz ve egeye göre daha uygun apart otel rezidans gibi kalınabilecek her alanı fazlasıyla uçuk olmayacak şekilde bize tatil şansını ekonomik bakımdan rahat bir şehir olduğunu söyleyebiliriz. Deniziyle havasıyla güzel bir Karadeniz şehrimiz olan samsun size kısa süreli de olsa uzun süreli de olsa hem kalmak için hem de birçok gezmek amaçlı olsun çok güzel bir hatıra yaratacak bir şehirdir.