Apart Otel İletişim ve Telefon numarası 0530 730 60 16

Apart Otel telefon numarası ve iletişim
Apart Otel Telefon Numarası ve iletişim 0530 730 60 16
Apart Otel iletişim Atakum, Samsun
Adres : Mevlana Mahallesi, Şehit Gökhan ÇAVUŞOĞLU Caddesi, No:16 Atakum/SAMSUN 55200

Telefon: 0530 730 60 16

Çalışma Saatleri :
7 Gün 24 Saat Sürekli Açık

Samsun Apart Otel İletişim

Apart oteller, Jolly Home firmasının bizzat kendisine ait olup aracılık ve komisyonculuk hizmeti verecek şekilde çalışmamaktadırlar. Kendi dairelerini, apart otellerini en iyi şekilde en iyi fiyatlarla kullanımınıza sunmaktalar. Firma ile irtibata geçmek isteyenler samsun apart otel iletişim üzerinden firmaya ulaşabilir.

Samsun ilimiz ülkemizin güzide şehirlerinden biri olarak pek çok gezilecek görülecek gerekirse belli bir süre konaklanıp vakit geçirilecek çok güzel bir şehrimizdir. Jolly Home firması uzun bir sürerdir hem şehrimiz sakinlerine hem de dışarıdan şehrimizi ziyaret eden hem yurt içi hem yurt dışından gelen turistlere apart otel hizmeti vermektedir.

Samsun Apartların Özellikleri

Apart oteller bir ev konforunda her türlü mutfak araç gereçlerine ulaşabileceğiniz mutfağınızda yabancılık çekmeyeceğiniz bir aile ortamı içerisinde kablosuz internet bağlantınızın keyfini sürerek yemeklerinizi yapabilirsiniz.

Uygun fiyat seçeneklerinden sizin için uygun olanı seçip 1+0, 1+1, 2+1 ve Mini 1+1 apartlarda konaklayabilirsiniz. Odaların konuklara temiz bir şekilde bırakılması en önemli şirket prensiplerinin başında gelmektedir.

Ailenizin kalabalık olup olmama durumuna göre uygun oda seçeneklerini tercih edip odalardaki çekyatlardan istifade edebilirsiniz. Apart otellerimizin 7/24 hizmet veren güvelik personeli ile de güven içinde vaktinizi harcayabilirsiniz.

Samsun Apart Otel İndirim Seçenekleri

Apart otellerin uzun süreli kiralanması durumunda firma misafirlere indirim sağlamaktadır. Ayrıca firmanın % 5 indirim uygulamasından ikinci kez firmayı tercih ederek ek bir indirim kazanma fırsatınızda bulunmaktadır. Firma, bir hafta konaklama yaparsanız maliyet fiyatına hafta sonu konaklama bedelini yansıtmayacaktır. İndirimleri daha ayrıntılı olarak samsun apart otel iletişim üzerinden öğrenebilirsiniz.

Samsun Apart Otel İletişim Numarası

Apart Oteller ile ilgili bilgilere ve firma ile ilgili her türlü iletişime jollyhome.come.tr web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Web sitesi üzerinden görsellere ve fotoğraflara bakarak sizin için uygun olan apartı seçebilirsiniz. Site içerisindeki samsun apart otel iletişim numaralarından da 7/24 her türlü desteği de vermektedirler.

İletişimi aynı zamanda destek@jollyhome.com.tr mail adresi üzerinden yapabileceğiniz gibi sosyal medya hesaplarını da takip edip oralardan da verilen hizmetlerle ile ilgili gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

Firmanın adresine de bizzat kendiniz uğrayarak temsilcilerimiz ile birebir görüşüp daha ayrıntılı yüz yüze ve daha samimi bir ortamda sorularınıza cevap bulabilirsiniz.