Samsun Batıpark Gezilecek yerler, Piknik alanı ve konaklama

Samsun JoLLy Home gezilecek yerler listemizde bulunan Samsun batıpark gezi yeri ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz. Batıpark Samsun'un neresinde ve batıparkta aktivite olarak ne yapılabilir öğrenebilirsiniz. Samsun Batıpark'a yakın günlük kiralık ev, daire, apart, pansiyon, oteller, misafirhaneler, rezidanslar, yazlıklar kısacası konaklama yerlerini sitemizde bulabilirsiniz.

Samsun Batıpark

Samsun Batıpark ve civarında konaklamanız gerektiği durumlarda jollyhome.com.tr ‘nin sizler için hizmet verdiği kiralık evlerde konaklayabilirsiniz. Jolly Home hizmet çerçevesi kapsamında sizleri düşünmüş ve en iyi imkanları size sunmak için çabalamaktadır.

Samsun günlük kiralık ev arıyor iseniz ve hijyen hakkında şüpheleriniz varsa Jolly Home imdadınıza yetişecektir. Her kullanıcıdan sonra ev içinde bulunan nevresimler değiştirilmektedir. Bunun yanında 24 saat boyunca sıcak su, temiz havlu ve şampuan bulunmaktadır. Temizlik konusunda şüpheye düşmeden Jolly Home kiralık evlerinde istediğiniz süre zarfında konaklayabilirsiniz.

En uygun fiyatlarla müşterilerine hizmet veren Jolly Home ile birlikte bütçenize en uygun evleri kiralayabilirsiniz. Evlerimiz eşyalı olup, siz müşterilerimizin kullanımına direkt olarak hazır halde bulundurulmaktadır. Evlerimizin içinde normal yaşamda kullanılan tüm eşyalar eksiksiz olarak bulunmaktadır. Konaklama sırasında bir eksiklik fark etmeniz durumunda görevli kişilere bildirmeniz halinde eksiklik derhal giderilecektir. Müşterilerimizi zor durumda bırakmamız söz konusu dahi değildir.

İhtiyacınıza göre 1+0, 1+1, 2+1 evlerimizden ihtiyacınıza uygun olanı seçip Jolly Home’u arayarak istediğiniz evi günlük olarak kiralayabilirsiniz. günlük kiralık daire lerimizi kiralamak istediğinizde seçmiş olduğunuz ev tipine göre yönlendirilirsiniz.

Bizler yani Jolly Home’dan fiyat almadan kiralama yapmanızı tavsiye etmeyiz. Çünkü Jolly Home sizlere en uygun Samsun Batıpark günlük kiralık ev leri hizmetinize sunmaktadır. Günlük 80 Türk Lirasından başlayan fiyatlara ev konforu yaşatmayı sizlere vaad etmektedir. Bu fiyat günlük ev kiralamak için piyasaya göre oldukça uygun bir fiyattır. Siz müşterilerimizin bu uygun fiyatlardan mahrum kalmasını istemeyiz. Bu uygun fiyatlardan yararlanmak için Jolly Home’u tercih edin.

Samsun Batıpark Bölgesinde Konaklama

Samsun batıpark bölgesinde konaklama olarak kiralık evlerimizin yanında Samsun apart ve pansiyon hizmetimizde bulunmaktadır. Samsun’un birçok noktasında hizmet veren Jolly Home olarak birçok noktada apart ve pansiyon hizmeti de sunmaktayız. Sizler Samsun da apart ya da pansiyon arıyor iseniz bizlere 0545 395 81 15 numarasından ulaşabilir. Samsun apart ve pansiyon hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Jolly Home olarak sizlere birçok ücretsiz hizmet sunmaktayız eğer Samsun da bir pansiyon, ev ya da apart kiralarsanız size sunmuş olduğumuz bu ücretsiz hizmetlerden faydalanabilirsiniz. Bu hizmetler, otopark, internet, temiz çarşaf, kat hizmetleri, şampuan, 7/24 iletişim, ve temizliktir. Bu hizmetlerimiz ücretsiz olup bunların yanında belirli bir ücret karşılığında sizlere sunduğumuz ücretli hizmetlerde vardır. Ücretli hizmetler araç kiralama, ekstra yatak, özel günler için daire süsleme, bisiklet kiralama, çiçek sipariş etme ve de çıkış saatini erteleme hizmetleridir. Bu hizmetlere jollyhome.com.tr de detaylı olarak okuyup inceleyebilirsiniz.

Aileniz ile güvenerek konaklama yapmak istiyor iseniz yine başvuracağınız adres Jolly Home olacaktır. Jolly Home günlük ev, apart ve pansiyon hizmetlerimizde aileler hiç kuşkusuz bizlere gelebilirler. Jolly Home ekibi olarak birçok aileyi günlük apart, günlük ev ve günlük pansiyonlarımızda misafir etmiş ve en iyi hizmet sağlanmıştır. Hastane, okul kaydı vb. işlerinizi tamamlamak üzere Atakum kiralık ev, apart ve pansiyon hizmetlerimizden gönül rahatlığıyla faydalanabilirler.

Atakum günlük kiralık ev hizmeti almak istiyorsanız ve kafanızı kurcalayan sorular var ise jollyhome.com.tr internet sitemizde bulunan sıkça sorulan sorular başlığı altında kafanızda soru işareti yaratan sorulara yanıt arayabilirsiniz. İnternet adresimizden bilgi almayı başaramamış iseniz ya da aradığınız sorunun yanıtı internet sitemizde bulunmuyor ise 0545 395 81 15 numaralı telefonumuzu arayıp yetkili kişiyle görüşmelerinizi yaparak kafanıza takılan soru işaretlerini yok edebilirsiniz.

Batıpark Samsun İletişim

Whatsapp numaralarımızdan bizlerle görüşmeniz halinde seçmiş olduğunuz daireler hakkında sizlere bilgi verilecektir. Bununla beraber kalacağınız dairenin, apartın ya da pansiyonun istemeniz halinde fotoğraflarını da sizlere gönderiyoruz. Sizlere gelecek olan fotoğraflar kalmak üzere seçmiş olduğunuz yerin fotoğraflarıdır. Asla başka bir kiralık ev, apart ya da pansiyonun fotoğrafları sizlere gönderilmez. Sizlere gönderilen evler kalacak olduğunuz evlerdir beğenmemeniz durumunda Jolly Home ekibine bilgi vermeniz halinde sizler için daha iyi evlerimizin yer aldığı görseller tarafınıza bizzat Jolly Home ekibi tarafından gönderilecektir.

Kiralamış olduğunuz ev, apart ya da pansiyon içinde çevreye rahatsızlık vermediğiniz sürece istediğiniz her şeyi yapabilirsiniz. Odalarda çevreye ve odaya zarar vermeden sigara içebileceğiniz yerler bulunmaktadır. Yani konaklama alanlarımızda sigara içmek yasak değildir. Fakat bulunduğunuz alan içerisinde çevreye rahatsızlık vermemeniz siz ve bizim çevreye olan itibarımızdan ötürü büyük önem taşımaktadır. Bu bağlamda müşterilerimizden tek ricamız bu tarz konulara dikkat etmeleridir.

Bunların dışında en çok sorulan sorulardan biri olan kiralık ev, apart ya da pansiyonlarda kamera olup olmadığı sorusu da birçok misafirimizin kafasını kurcalamaktadır. Jolly Home olarak misafir müşterilerimizin güvenliği ve özel hayatı bizler için son derece önemlidir. Bu sebeple odalarda asla kamera bulunmaz. Özel hayatınızın ihlal edileceği hiçbir durum yaşanmayacaktır. Olağanüstü bir durum yaşanır ve istenmeyen bir olay gerçekleşirse şikayetlerinizi direkt olarak 0545 395 81 15 numarasından iletebilirsiniz. Bizler için müşteri memnuniyeti ilk sırada yer almaktadır.

Samsun Batıpark Nerededir?

Samsun batıpark Atakum ilçesinin tam ortasında baruthane denilen bölgenin sahil kısmında yer alır. Sabahtan akşama kadar gezip yorulduysanız konaklamak için sizi misafir edebiliriz. Odalarımızda maksimum kalacak kişi sayısı da oldukça sorulan sorulardan bir tanesidir. Günlük kiralık ev 2+1 tercih edilirse toplamda 11 kişilik bir aile konaklama yapabilir. Geçmiş zamanlarda bu tarz konaklama yapan aile misafirlerimiz olmuştur. 2 Numaralı dairemiz geniş ve her odasında en az 2 yatağı bulunanıdır. Kalabalık bir gurup ya da aile olarak kiralama yapmayı düşünüyorsanız tercihiniz 2 numaralı dairemiz olmalıdır. 11 kişiden fazla olunması durumunda yeni bir oda kiralamanız gerekmektedir.

Bazı insanlar için evcil hayvanları oldukça önemlidir ve yanlarından ayıramazlar. Ve bu insanlar çoğu zaman konaklama yapacakları zaman kendileri ve evcil hayvanları için kiralık ev bulamazlar. Bu bağlamda JoLLy Home hayvan dostu bir şirkettir. Samsun Atakum da evcil hayvanınız ile günlük kiralık ev tutmak istiyor iseniz bizleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz. Gerekli temizlikler evcil hayvanıyla kalan misafirlerimizin ardından ekibimiz tarafından ekstra özenle gerçekleştirilmektedir.

Eğer Samsun Atakum ‘da kiralık ev, pansiyon ya da apart hizmetlerimizden birini almak için cep telefonundan randevu almış ve şehir dışından geliyor iseniz, ulaşım son derece kolaydır.  Samsun 'un neresinde olursanız olun ulaşım sorunu yaşanmaz. Minibüs, otobüs, tramvay, taksi duraklarının hemen yanında bulunan firmamız JoLLy Home merkezi bir adreste yer almaktadır. Eğer yine de ulaşım sorunu yaşar iseniz 0545 395 81 15 numaralı telefonumuzu arayarak yardım talebinde bulunabilirsiniz. Karşınızdaki kişi sizlere yeterli ve gereken cevapları verecektir. Eğer isterseniz ulaşım için belirli bir ücret karşılığında sizler için araba kiralama hizmeti de JoLLy Home tarafından siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Samsun'da nerede kalmak istersiniz?

Samsun Batıpark ve civarında kiralık ev arıyor iseniz 0545 395 81 15 numaralı telefonumuzu arayarak ya da jollyhome.com.tr adreslerinden gerekli bilgileri edinebilirsiniz. Karar vermeniz halinde JoLLy Home sizler için bu adresler içerisinde toplamda 11 adet dairesiyle sizlere hizmet sunacaktır. Acil durumlarda 7/24 bizlere ulaşım sağlayabilirsiniz. 8 kişi kapasiteli evlerimizle sizlere 80 türk lirasından başlayan fiyatlarla hizmet sunmaktayız. Kaliteli, güvenilir ve temiz bir yerde konaklama gerçekleştirmek istiyor iseniz bizlere ulaşabilirsiniz.