Biz Kimiz? (Hakkımızda)

JoLLy Home - 2017'den Beri

Samsun JoLLy Home konaklama hizmeti veren, misafirlerine uygun fiyatlar ile temiz ve güvenilir yerlerde kalmalarına imkan sağlayan bir firmadır. Paranın kolay kazanılmadığının bilincinde olarak misafirlerimizden minimum ücret talep ediyoruz.

Misafirlerimize konaklama yapabilecekleri yerin haricinde, rahat edebilecekleri, kendilerini evlerindeki kadar güvende hissedebilecekleri daireler teslim ediyoruz.

1+0 Stüdyo, Mini 1+1 daireler de uygun fiyatlar ile kalmanız için fırsatlar sunuyoruz.

Samsun JoLLy Home uzun yıllar boyunca bir çok şehirden Samsun’a gelen misafirlerini en iyi şekilde ağırlayıp memnun etmek için elinden geleni yapmıştır. Güvenilir bir yer olmasından, insanların güvenini kazanmış bir konaklama yeridir. Aileniz ile birlikte konaklama yapmak isterseniz, aileler için özel hazırlanmış 2+1 daireler mevcuttur. Sevdikleriniz ile dairelerimizden birinde kalmak istiyorsanız kişi sayınızı bize bildirmeniz gerekmektedir. Sizlere en uygun fiyatlar ile konaklama hizmeti sunabilmemiz için bazı bilgilerin tarafımıza eksiksiz aktarılması gerekmektedir. 8 kişilik bir aileyi 1+1 daireye alıp, rahat etmelerini bekleyemeyiz tabiki. Bunun için kişi sayınızı bilmemizde fayda var.

Samsun JoLLy Home Logo
Toplam Daire
Saat İletişim
TL Başlayan Fiyat
Kişilik Evler

Samsun JoLLy Home, konaklama firmamız sizlere kalacak yer ile ilgili bilgiler verir, dairelere ait fotoğrafları görmenizi sağlar, misafirimiz olacağınız evleri kiralamadan önce canlı bir şekilde gezmenize olanak sağlar.

Sizlere konaklama sektöründe hizmet sunduğumuz alanlar aşağıda listelenmiştir.

JoLLy Home kurulduğundan beri, konaklama sektöründe öncü marka olmaya devam ediyor.

Organizasyonlarımız ve modern tasarımlı dairelerimiz ile sizlere ev konforu sunuyoruz.

Lüks ve güvenilir günlük kiralık ev hizmetini JoLLy Home firmamızdan satın alın.

Limizsiz Wi-Fi özellikli günlük kiralık daireler de sevdiklerinizle rahat edersiniz.

Yiyecek ve İçecek konusunu dert etmenize gerek yok. en fazla 15 dakika içinde hazır oluyor.

Hakkımızda merak ettiğiniz soruları bize bildirip hemen cevap alabilirsiniz.

Odaların hepsi daire şeklinde hazırlanmıştır. 1-8 kişi kapasitelidir.

Müşteri memnuniyeti ilk başta gelen kurallarımızdan birisi. Misafirlerimiz, bu sayede bizi tercih ediyorlar

Evinizdeki konforu ve rahatlığı sizlere 1+0 - 1+1 - 2+1 ve mini 1+1 evler de sunuyoruz.

Samsun günlük kiralık ev, Samsun apart, Samsun pansiyon, Samsun otelleri, Samsun misafirhaneleri, Samsun konaklama, Samsun rezidans, Samsun yazlık, Samsun günlük kiralık daire ihtiyaclarınızı UYGUN FİYAT, GÜVENİLİR, TEMİZ, yerler de karşılamanız için sizlere fırsatlar sunuyoruz. İNDİRİMLİ tarifelerimiz ile 1+0 - 1+1 - 2+1 ve mini 1+1 FULL EŞYALI evler de kalın.

Samsun JoLLy Home; Ailelere geniş ve 2+1 dairelerde konaklama imkanı veriyor. Kişi sayısı 9 dahi olsa aynı dairede kalma fırsatı sunuyor.