AİLELER İÇİN 2+1 GÜNLÜK KİRALIK EVLER

Samsun JoLLy Home Ailelerin konaklama yapabilmesi için 2+1 Daireler ile sizlere hizmet sunuyor. Günlük Kiralık evlere ait özellikleri, fotoğrafları ve fiyat bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. 2+1 daire kiralamak isteyen ailelerin sayısı hiç önemli değil. Çünkü 2+1 dairelerin yatak kapasitesi diğer dairelerimize göre daha fazladır. Genelde 4 ve 9 kişilik konaklama yapacak olan müşterilerimiz tercih etmektedir. Samsun JoLLy Home firmamızın sizlere en uygun fiyatlar ile konaklama imkanı sunduğu dairelerdir. Öğrenciler ve iş seyahati için Samsun'a gelenler uygun fiyatlı konaklama için bu dairelerimizi tercih etmektedir.

Aileler için hazırlanmış günlük kiralık daireler de yatak kapasitesi tahmin ettiğiniz gibi; 1 çift kişilik, 4 tek kişilik 1 çekyat yataktan oluşmaktadır.

JoLLy Home aileler için hazırladığı daireler de konaklama yapmak için aşağıda bulunan seçenekleri inceleyerek seçim yapabilirsiniz.

150 Liradan Başlayan Fiyatlar ile misafirimiz olun. Samsunda en ucuz konaklama imkanlarından yararlanın...

Samsun JoLLy Home AİLEYE 2+1 Daire
Samsun JoLLy Home AİLEYE 2+1 Daire
Samsun JoLLy Home AİLEYE 2+1 Daire
Samsun JoLLy Home AİLEYE 2+1 Daire

Samsun JoLLy Home 2+1 daire seçenekleri aşağıda özellikleri ile sizlere sunulmuştur. Günlük konaklamanızı güvenilir ve temiz bir yerde karşılamak istiyorsanız ve aynı zamanda ucuz olsun istiyorsanız bu seçeneklerimizi inceleyin.

JOLLY HOME'YE AİT BÜTÜN DAİRELERDE, AİLELER GÜVENLE KONAKLAYABİLİR

Samsun da aileniz ile birlikte konaklama için yer arıyorsanız, aile firması olan ve içinden, çocukların cıvıltısının eksik olmadığı markamızı tercih edebilirsiniz. Aşağıda bulunan 1+0 - 1+1 - Mini 1+1 ve 2+1 dairelerimizi inceleyebilirsiniz. AİLENİZ ile birlikte Samsun JoLLy Home UYGUN FİYATLI ve GÜVENİLİR Konaklama seçeneklerimizde kalabilirsiniz.

JOLLY HOME SAMSUN KATEGORİ BÖLÜMÜ

Samsun JoLLy Home siz değerli misafirlerine UYGUN FİYATLI, GÜVENİLİR, TEMİZ konaklama imkanları sunmaktadır. Samsun Atakum da Bulunan Samsun günlük kiralık ev, Samsun Günlük kiralık daire, Samsun apart, Samsun pansiyon, Samsun otelleri, Samsun Misafirhaneleri, Samsun Konaklama, Samsun Rezidans ve Samsun Yazlıklara jollyhome.com.tr adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.