NORMAL 2+1 DAİRELER

Samsun JoLLy Home NORMAL 2+1 Dairelere ait özellikleri, fotoprafları ve fiyat bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. 2+1 daire kiralamak isteyen misafirlerimizin kalabalık olması gerekmektedir. Çünkü 2+1 dairelerin yatak kapasitesi diğer dairelerimize göre daha fazladır. Genelde 4 ve 9 kişilik konaklama yapacak olan müşterilerimiz tercih etmektedir. Samsun JoLLy Home firmamızın sizlere en uygun fiyatlar ile konaklama imkanı sunduğu dairelerdir. Öğrenciler ve iş seyahati için Samsun'a gelenler uygun fiyatlı konaklama için bu dairelerimizi tercih etmektedir.

2+1 daireler de yatak kapasitesi tahmin ettiğiniz gibi; 1 çift kişilik, 3 tek kişilik 1 çekyat yataktan oluşmaktadır.

JoLLy Home 2+1 daireler de konaklama yapmak için aşağıda bulunan seçenekleri inceleyerek seçim yapabilirsiniz.

150 Liradan Başlayan Fiyatlar ile misafirimiz olun. Samsunda en ucuz konaklama imkanlarından yararlanın...

JoLLy Home 2+1 daire 2 Numara
JoLLy Home 2+1 daire 4 Numara
JoLLy Home 2+1 daire 2 Numara
JoLLy Home 2+1 daire 2 Numara

Samsun JoLLy Home 2+1 daire seçenekleri aşağıda özellikleri ile sizlere sunulmuştur. Günlük konaklamanızı güvenilir ve temiz bir yerde karşılamak istiyorsanız ve aynı zamanda ucuz olsun istiyorsanız bu seçeneklerimizi inceleyin.

2+1
DAİRE
JoLLy Home 2 Numaralı Daire
GİRİŞ - ÇIKIŞ 11:00
Atakum, Samsun

2 Numaralı dairemiz 2+1 olup Mutfak Bulunmaktadır. 1 Çift Kişilik Yatak, 3 Tek Kişilik Yatak, Çekyat Koltuk (2 Kişilik Yatak Oluyor) , TV, Wi-Fi - Banyo&WC - Havlu Takımları Bulunmaktadır.

2+1
DAİRE
JoLLy Home 4 Numaralı Daire
GİRİŞ - ÇIKIŞ 11:00
Atakum, Samsun

4 Numaralı dairemiz 2+1 olup Mutfak Bulunmaktadır. 1 Çift Kişilik Yatak, 3 Tek Kişilik Yatak, Çekyat Koltuk (2 Kişilik Yatak Oluyor) , TV, Wi-Fi - Banyo&WC - Havlu Takımları Bulunmaktadır.

2+1
DAİRE
JoLLy Home 6 Numaralı Daire
GİRİŞ - ÇIKIŞ 11:00
Atakum, Samsun

6 Numaralı dairemiz 2+1 olup Mutfak Bulunmaktadır. 1 Çift Kişilik Yatak, 3 Tek Kişilik Yatak, Çekyat Koltuk (2 Kişilik Yatak Oluyor) , TV, Wi-Fi - Banyo&WC - Havlu Takımları Bulunmaktadır.

JOLLY HOME DİĞER KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Samsun da konaklama için daha farklı daire seçenekleri arıyorsanız, aşağıda bulunan 1+0 - 1+1 - Mini 1+1 ve 2+1 dairelerimizi inceleyebilirsiniz. Samsun JoLLy Home UYGUN FİYATLI ve GÜVENİLİR Konaklama seçeneklerimize göz atın.

JOLLY HOME SAMSUN KATEGORİ BÖLÜMÜ

Samsun JoLLy Home siz değerli misafirlerine UYGUN FİYATLI, GÜVENİLİR, TEMİZ konaklama imkanları sunmaktadır. Samsun Atakum da Bulunan Samsun günlük kiralık ev, Samsun Günlük kiralık daire, Samsun apart, Samsun pansiyon, Samsun otelleri, Samsun Misafirhaneleri, Samsun Konaklama, Samsun Rezidans ve Samsun Yazlıklara jollyhome.com.tr adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.