NORMAL 1+1 DAİRELER

Samsun JoLLy Home NORMAL 1+1 Dairelere ait özellikleri, fotoprafları ve fiyat bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. NORMAL 1+1 daire kiralamak isteyen misafirlerimizin kalabalık olmaması gerekmektedir. Çünkü NORMAL 1+1 dairelerin yatak kapasitesi diğer dairelerimize göre daha azdır. Genelde 1 ve 3 kişilik konaklama yapacak olan müşterilerimiz tercih etmektedir. Samsun JoLLy Home firmamızın sizlere en uygun fiyatlar ile konaklama imkanı sunduğu dairelerdir. Öğrenciler ve iş seyahati için Samsun'a gelenler uygun fiyatlı konaklama için bu dairelerimizi tercih etmektedir.

NORMAL 1+1 daireler de yatak kapasitesi sizinde tahmin ettiğiniz gibi sadece çift kişilik ve çekyat yatak ile sınırlıdır.

JoLLy Home Normal 1+1 daireler de konaklama yapmak için aşağıda bulunan seçenekleri inceleyerek seçim yapabilirsiniz.

100 Liradan Başlayan Fiyatlar ile misafirimiz olun. Samsunda en ucuz konaklama imkanlarından yararlanın...

JoLLy Home Normal 1+1 daire 1 Numara
JoLLy Home Normal 1+1 daire 3 Numara
JoLLy Home Normal 1+1 daire 5 Numara
JoLLy Home Normal 1+1 daire 1 Numara

Samsun JoLLy Home Mini 1+1 daire seçenekleri aşağıda özellikleri ile sizlere sunulmuştur. Günlük konaklamanızı güvenilir ve temiz bir yerde karşılamak istiyorsanız ve aynı zamanda ucuz olsun istiyorsanız bu seçeneklerimizi inceleyin.

1+1
DAİRE
JoLLy Home 1 Numaralı Daire
GİRİŞ - ÇIKIŞ 11:00
Atakum, Samsun

1 Numaralı dairemiz Normal 1+1 olup Mutfak Bulunmaktadır. Çift Kişilik Yatak, Çekyat Koltuk (2 Kişilik Yatak Oluyor), 1 adet tek kişilik yatak, TV, Wi-Fi - Banyo&WC - Havlu Takımları Bulunmaktadır.

1+1
DAİRE
JoLLy Home 3 Numaralı Daire
GİRİŞ - ÇIKIŞ 11:00
Atakum, Samsun

3 Numaralı dairemiz Normal 1+1 olup Çift Kişilik Yatak, Çekyat Koltuk (2 Kişilik Yatak Oluyor), 1 adet tek kişilik yatak, TV, Wi-Fi - Banyo&WC - Havlu Takımları Bulunmaktadır.

1+1
DAİRE
JoLLy Home 5 Numaralı Daire
GİRİŞ - ÇIKIŞ 11:00
Atakum, Samsun

5 Numaralı dairemiz Normal 1+1 olup Çift Kişilik Yatak, Çekyat Koltuk (2 Kişilik Yatak Oluyor), 1 adet tek kişilik yatak, TV, Wi-Fi - Banyo&WC - Havlu Takımları Bulunmaktadır.

JOLLY HOME DİĞER KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Samsun da konaklama için daha farklı daire seçenekleri arıyorsanız, aşağıda bulunan 1+0 - 1+1 - Mini 1+1 ve 2+1 dairelerimizi inceleyebilirsiniz. Samsun JoLLy Home UYGUN FİYATLI ve GÜVENİLİR Konaklama seçeneklerimize göz atın.

JOLLY HOME SAMSUN KATEGORİ BÖLÜMÜ

Samsun JoLLy Home siz değerli misafirlerine UYGUN FİYATLI, GÜVENİLİR, TEMİZ konaklama imkanları sunmaktadır. Samsun Atakum da Bulunan Samsun günlük kiralık ev, Samsun Günlük kiralık daire, Samsun apart, Samsun pansiyon, Samsun otelleri, Samsun Misafirhaneleri, Samsun Konaklama, Samsun Rezidans ve Samsun Yazlıklara jollyhome.com.tr adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.