1+0 STÜDYO DAİRELER

Samsun JoLLy Home 1+0 Stüdyo Dairelere ait özellikleri, fotoprafları ve fiyat bilgilerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz. 1+0 Stüdyo daire kiralamak isteyen misafirlerimizin kalabalık olmaması gerekmektedir. Çünkü 1+0 Stüdyo dairelerin yatak kapasitesi diğer dairelerimize göre daha azdır. Genelde 1 ve 3 kişilik konaklama yapacak olan müşterilerimiz tercih etmektedir. Samsun JoLLy Home firmamızın sizlere en uygun fiyatlar ile konaklama imkanı sunduğu dairelerdir. Öğrenciler ve iş seyahati için Samsun'a gelenler uygun fiyatlı konaklama için bu dairelerimizi tercih etmektedir.

1+0 Stüdyo daireler de yatak kapasitesi sizinde tahmin ettiğiniz gibi sadece çift kişilik yatak ile sınırlıdır.

JoLLy Home 1+0 Suit Stüdyo daireler de konaklama yapmak için aşağıda bulunan seçenekleri inceleyerek seçim yapabilirsiniz.

80 Liradan Başlayan Fiyatlar ile misafirimiz olun. Samsunda en ucuz konaklama imkanlarından yararlanın...

JoLLy Home 1+0 Stüdyo Daire
JoLLy Home 1+0 Stüdyo Daire
JoLLy Home 1+0 Stüdyo Daire
JoLLy Home 1+0 Stüdyo Daire

Samsun JoLLy Home 1+0 Stüdyo daire seçenekleri aşağıda özellikleri ile sizlere sunulmuştur. Günlük konaklamanızı güvenilir ve temiz bir yerde karşılamak istiyorsanız ve aynı zamanda ucuz olsun istiyorsanız bu seçeneklerimizi inceleyin.

1+0
STÜDYO DAİRE
JoLLy Home 7 Numaralı Daire
GİRİŞ - ÇIKIŞ 11:00
Atakum, Samsun

7 Numaralı dairemiz 1+0 Stüdyo olup Çift Kişilik Yatak, TV, Wi-Fi - Banyo&WC - Havlu Takımları Bulunmaktadır.

1+0
STÜDYO DAİRE
JoLLy Home 8 Numaralı Daire
GİRİŞ - ÇIKIŞ 11:00
Atakum, Samsun

8 Numaralı dairemiz 1+0 Stüdyo olup Çift Kişilik Yatak, TV, Wi-Fi - Banyo&WC - Havlu Takımları Bulunmaktadır.

JOLLY HOME DİĞER KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Samsun da konaklama için daha farklı daire seçenekleri arıyorsanız, aşağıda bulunan 1+0 - 1+1 - Mini 1+1 ve 2+1 dairelerimizi inceleyebilirsiniz. Samsun JoLLy Home UYGUN FİYATLI ve GÜVENİLİR Konaklama seçeneklerimize göz atın.

JOLLY HOME SAMSUN KATEGORİ BÖLÜMÜ

Samsun JoLLy Home siz değerli misafirlerine UYGUN FİYATLI, GÜVENİLİR, TEMİZ konaklama imkanları sunmaktadır. Samsun Atakum da Bulunan Samsun günlük kiralık ev, Samsun Günlük kiralık daire, Samsun apart, Samsun pansiyon, Samsun otelleri, Samsun Misafirhaneleri, Samsun Konaklama, Samsun Rezidans ve Samsun Yazlıklara jollyhome.com.tr adresi üzerinden ulaşabilirsiniz.